Залогуватись

 
 

Софт для шарінга

 
 

Супутникове ТБ

 

Софт для DVB карт

DVB програвачі | DVB players

DVB DVBDream

DVB DVB Extreme

DVB DVBTn

DVB Alt-DVB

DVB ProgDVB

DVB HispaDVB

DVB RitzDVB

DVB Viewer

DVB SkyView

DVB WatchTV Pro

DVB Winclipdvb

 

Плагіни | DVB plugins

emunation

kaffeine

S2emu

vPlug

 

Драйвера | Driver for cards

SkyStar1

SkyStar2

 

Софт для рибалки

All StreamReaders

PidScanner

Manna

SkyGrabber

Turbograbber Pro

skynet

Segment Viewer

Segmentdv

 

Для мережі

 

 

Sat Keys

 

Key Biss Biss 2 Keys
Key Seca Mediaguard Keys
Key Seca 2 Mediaguard 2 Keys
Key Viaccess Keys
Key Viaccess 2 Keys
Key Viaccess 3 Keys
Key Viaccess 4 Keys
Key NagraVision Keys
Key NagraVision 2 Keys
Key NagraVision 3 Keys
Key Conax Keys
Key Irdeto Keys
Key Irdeto 2 Keys
Key PowerVu Keys
Key Constant Control Word Keys
Key NDS / Videoguard Keys
Key Gryptoworks Keys
Key DRE Crypt Keys
Key Dreamcrypt Keys
Key Rosscrypt Keys

 

Софт

 

Софт для перегляду

Flash player

Win Media

K-Lite

 

Популярні новини, статті

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

Новини

 

На Головну

Частоти
(транспордні news)

Новини від користувачів

Карта покриття супутників

Частоти HD каналів

Статті

Список частот для настройки

Прикольне відео

L A T E S T Sharing TOP Servers

L A T E S T KEYS

 

Пошук по сайту

 
   
  
 

Тюнери ( ресівери )

 

Прошивки ( загрузщики )

 

Опитування

 

 

Візити

 
free counters

 

Архів новин

 

Июнь 2012 (6)
Май 2012 (12)
Апрель 2012 (13)
Март 2012 (14)
Февраль 2012 (14)
Январь 2012 (16)

 

Знайшли

 
sharing, latest keys, супутникове тб, Sat tv, спутниковые каналы, кардшаринг, введення ключів, спутниковое тв, dream, MPEG-4, шаринг, спутниковое телевидение, спутниковые ресиверы, політика конфіденційності

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

 


{linkfeed_links}

 

 

 

 

 
C H A T
 

 

Statti : Що таке 3D
   
У зв'язку з тим, що окреслилась туманна ситуація з розумінням, що таке 3D-технології в кіно (телебаченні та в комп"ютеній техніці), незрозумілий сучасний стан та перспективи цих технологій, хотів би прояснити.
 
По-перше, 3D-кіно не є якимсь сучасним проривом. Першим анагліфічним фільмом (який дивились через пасивні двокольорові окуляри) був стереофільм The Power of Love. А зняли його ще у 1915 році! А кольоровий стереофільм зняли у 1935 році.

Тобто, поки ми знайомі з найбільш розповсюдженим способом відтворити 3D-картинку - пасивним. Порівняно зі старим методом кольорових скелець, зараз застосовують поляризаційні окуляри (як в кінотеатрах).
 
Найкращий же спосіб - активний. Наприклад, на сучасному телеобладнанні буде можливість демонстрації зображення з частою зміною картинки окремо для кожного ока - поперемінно - кадр для лівого, кадр для правого. При цьому, окуляри, які будуть одягнуті на глядачі, синхронно будуть відкривати одне око і закривати друге. Тільки так досягнеться найкраща якість картинки.
 
Якщо останній рік ви не провели на безлюдному острові без телебачення і інтернету, то ви напевно чули про нову модну «фішку» - стереоскопічне телебачення, 3D TV. Від звичайного HDTV воно відрізняється тим, що замість одного зображення передаватимуться два, для лівого і правого ока, що дозволить відчувати обсяг зображення за допомогою стереоскопічного зору.
Є багато способів демонстрації стереоскопічного зображення, але схоже, що в доступному для огляду майбутньому домінувати буде використання окулярів-Шаттер, поперемінно закриваючи то ліве, то праве око одночасно з відображенням на екрані відповідного відкритого в даний момент віч-кадру. Головна перевага цієї технології в тому, що сучасним телевізорів будуть потрібні відносно невеликі і недорогі доопрацювання для надання їм здатності відображати стереоскопічне відео.

Якщо в минулому році про 3D TV говорили виключно образно, то останнім часом світ побачив і деякі конкретні специфікації. На початку року відбулася одна важлива подія в сфері 3D TV - навіть важливіше, ніж оголошення «Платформи HD» про перспективу запуску 3D-мовлення. А саме, нова частина специфікації HDMI 1.4, що відповідає за 3D. Справа в тому, що саме ця специфікація стає головною ланкою в «стереоскопізаціі» телевізорів, і саме вона забезпечить стандартизований інтерфейс між джерелами стереозображення і пристроями його відображення. Зазначу, що стандарт HDMI 1.4 визначає два формати стереозображення, підтримувати, які зобов'язані всі без винятку нові 3D-пристрої HDMI (і джерела сигналу, і відображають пристрої): це 1080p / 24 Ч 2 і 720p/50 (60) Ч 2. Також в специфікацію включено і безліч інших форматів, але тільки ці два є обов'язковими.
Нещодавно стали відомі і деякі подробиці реалізації 3D форматом Blu-ray. На диски буде записуватися сумісний зі старими «двомірними» програвачами потік для одного ока, і до нього буде додаватися різниця інформація, необхідна для того, щоб нові програвачі, які підтримують 3D, змогли декодувати зображення і для іншого ока. В якості кодека для стереоскопічного відео буде використовуватися не стандартний H.264/MPEG-4 AVC, а новий під назвою MVC, що дозволяє ефективно стискати стереопари зображень, не вимагаючи для цього в два рази більшого потоку інформації.
Радує, що у випадку з дисками Blu-ray втрати дозволу при переході на 3D не буде, але от з живим телевізійним мовленням у форматі 3D поки не все так просто.

Як бачите, це звичайне HDTV-зображення, яке просто розділене навпіл на «ліве» і «праве». Відповідно, дозвіл у такий стереопари - половинне, але зате приймати 3D-канали такого формату можна навіть на старому обладнанні.
Підтримуючий 3D телевізор, приймаючи такий сигнал, автоматично поділить зображення на два і розтягне їх до повного розміру.
 
Натомість технологія, яку використовують у сучасних кінотеатрах, достойна, у крайньому разі, маркетингово непристойної назви - «квазі-3D» або чогось аналогічного. Вона не забезпечує відтворення тримірних об'єктів, а просто подає на два людських ока трохи відмінне зображення, яке, завдяки бінокулярному зору та особливостям мозку, створює «ефект глибини». Ця технологія вже встигла відсвяткувати своє століття, а масовий інтерес до «тривимірного сінематографа» то виринав, то потопав упродовж останніх 60-70 років. І зворушливі двоколірні «стереоокуляри» київського кінотеатру «Орбіта» були продуктом менш елегантним, але базованим на тих самих технологіях, що й дорогі та стильні окуляри з рідкокристалічними «заслонками». Останні, щоправда, до України теж не особливо й добралися: в нас у нових кінотеатрах користуються переважно поляризаційними або інтерферентними фільтрами (технології IMAX 3D та Dolby 3D відповідно). Власне, і в Голлівуді останній спалах інтересу до стереозображення почався не з «Аватара», - були тримірні версії «Беовульфа», «Кошмару перед Різдвом», а крім того - чимало документальних стрічок.

 (голосов: 1)
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам реєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Проглянуто: 4194 раз | Переглядів: 4194 автор: rb 14 мая 2010 Надрукувати [com-link]

 

 

 

 

 
 
   
 

Copyright (c) 2007-12 by SokkilRb

 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

05.03.2007
25.02.2009
16.02.2012